| azziza21 a întrebat:

Iubiticul meu are o problema cu calcaiele, parca ar veni de la muncile campului. I s-au crapat atat de mult si nu stiu cu ce sa-i mai dau sa-i treaca. Ce credeti voi ca l-ar putea ajuta?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elisa_2627 a răspuns:

Iti recomand crema de galbenele.Este foarte buna.Eu o prepar in casa, dar se gaseste la farmacie sau plafar. Dupa cateva ungeri se va vedea rezultatul.

3 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Cred ca l-ar ajuta un doctor.

auran
| auran a răspuns:

Este de preferat sa mearga la doctor. O glicemie si-a facut?

| azziza21 explică:

A fost si la doctor si i-a dat un unguet tot cu galbenele si degeaba.De mentionat ca el are o meserie in care trebuie sa stea mai tot timpul in bocanci(e jandarm).