| afrodita3333 a întrebat:

Jos cam sub ovarul stang simt o durere ca atunci cand te lovesti si se inegreste locul respectiv dar, nu este nici negru nici rosu.Am palpat zona respectiva si am simtic ca si cum ar fi fost un nodul min.Acelas lucru l-am simtit si in partea dreampa doar ca acolo nu ma doare.Ar putea fi ceva sau am atins eu o parte a organelor?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lauriss86 a răspuns:

Ma faci sa rad, daca te doare ceva prin zona aia, fugi la un ginecolog, dar ce spui tu de atins si de palpat ovaru´nu exista! un doctor iti va explica mai binehappy