| adinescu a întrebat:

La 1.85 inaltime cate kg e normal sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

85 in viu

| Ciprian271 a răspuns:

PAi intre 78 si 80

| adinescu explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri.Am intrat p likul lui annda si 76kg a fost reultatul eu am 74

| DonGiovanni a răspuns:

85 de kg serios daca vrei scrie regimuri pe goggle si da pe prm pag si iti da un test de greutate

| daddy a răspuns:

Cam intre 71-79

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fată: 75 de kilograme; băiat:78-80 de kilograme până la vârsta de 30 de ani.
După această vârstă greutatea trebuie să fie egală cu înălţimea: 85 de kilograme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in 1. 85 si 75 kg e bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adi.Ma numesc marius.Si eu am 1.85.Ieri nu stiam nici eu cate kg ar trebui sa am. Ei bine din fericire am intrat pe anumite siteuri si am aflat ca la un m 85 ar fi normal sa ai intre 60-65 de kg