| gina_1938 a întrebat:

La apx o ora de cand ma asez in pat mi se face foarte frig cu toate ca in casa sunt 30 grade, este f cald, dar mie imi este f frig, nu inteleg de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| psiHopixia a răspuns:

Gina,cand corpul are activitate se incalzeste.momentul in care sta, mai ales intins si este o atmosfera calma el isi pierde din caldura. De aceea cand dormi ti se face frig. Incearca sa dormi cu sosete in picioare si acoperita cand iti este frig. happy Asa fac si eu pentru asta mi se intampla si mie de ceva vremetongue

2 răspunsuri:
| Happy_1550 a răspuns:

Cred ca ai friguri ar trebui sa consulti un medic cat mai repede. Fundita?

| xCaTgIrLx a răspuns:

Ai putea sa consulti un doctor el stie cel mai bine! Bafta!