| Baaamilogule a întrebat:

La Aqua parc m-am lovit cu pieptul tare de un jet de apa când mă dădeam pe tobogan și mă doare puțin pieptul când strănut sau îmi mișc mult mâinile. Cât va ține durerea asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va trece, doar cateva zile vei avea un pic de jena in piept si va trece.

| eliancodrut a răspuns:

Pana iti trece. Noi nu suntem ghicitori.

| DontActLikeMe a răspuns:

Cateva zile

| GirthD a răspuns:

Depinde cat de tare a fost impactul. Iti poate trece maine sau in 2-3 zile

| alexcont a răspuns:

9 luni ca o sa nasti