| PinkPoison a întrebat:

La cat timp apar simptomele unei intoxicatii cu insecticid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Exista sute de insecticide.Fiecare are o compozitie proprie si da reactii diferite.

5 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

La cateva minute?
Depinde - pot aparea imediat.

| Andra2503 a răspuns:

Te referi la M. M?

| bOse a răspuns:

In general simptomele apar chiar in ziua urmatoare.

| PinkPoison explică:

Insecticid obisnuit, spray, de care se gaseste la supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici tot ce vrei si mai mult http://www.despreboli.ro/......ccidental/