| Rombix a întrebat:

La ce ajuta magneziu cu b6? Voi ati luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adela06 a răspuns:

Buna! Eu am luat magneziu cu B6 si este foarte bun.Te ajuta la întărirea oaselor(de exemplu, daca ele sunt moi), dar in tot același timp si obosit!
Sper ca te-am ajutat!:3
Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChristianKalman a răspuns:

Eu iau în perioadele aglomerate, am dureri de cap mari și mă simt mereu obosit așa că iau câte o lună și apoi mă simt mult mai bine. Ajută mult în perioadele stresante și obositoare. happy

| dragonmagd a răspuns:

Stres, oboseală etc

| Adela06 a răspuns:

P.S. pe mine chiar m-au ajutat foarte mult! Ia si tu câteva si o sa vezi rezultatul happy