| ShiNee a întrebat:

La ce ajuta mai exact daca te speli cu ceai de musetel? Dupa cate spalari (pe zi sau pe saptmana?) poti vedea diferente? Ceaiul trebuie sa fie neaparat proaspat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristinela a răspuns:

Musetelul e dezinfectant.Eu l-am folosit pe fata, ceai proaspat, vindeca orice iritatie a pielii, amelioreaza acneea si da fetei luminozitate, parca e mai alb tenul.

1 răspuns:
| oana23madrid a răspuns:

Ceaiul de musetel este un dezinfectant general al corpului:fata, zona intima.nu neaparat dar dupa cateva saptamani buni poate fi folosit si mai des depinde de zona exact.