| denisa1120a a întrebat:

La ce doctor trebuie sa merg pentru a vedea daca am apendicita? La ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteScarf a răspuns:

Eu am fost operata de apendicita anul trecut, dar sa stii ca medicul de familie m-a trimis prima oara la ginecologie, iar acolo, doamna doctor mi-a spus ca am apendicita, nu alte probleme.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ca esti de tot rasul.Dovada emoticonul.La un medic chirurg.

| LoveSleep a răspuns:

La neurolog.

| AlinaN a răspuns:

Glumesti nu? Mai intai te duci la medicul de familie care te va consulta si-ti va da o trimitere acolo unde trebuie dar innici un caz la...ginecologie