| Uniculll a întrebat:

La ce varsta iti iese capul penisului afara? >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De cand te nasti frate iti iese daca incerci sa il scoti, daca tie nu inseamna ca ai o problema ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce raspunsuri.
capul penisului iese afara cand e moale dar cand e in erectie iti va iesi doar dupa ce vei face sex cu o virgina si vei rupe "ata" sau preputul. Pe de alta parte sunt barbatii care la 50 de ani tot nu le iese, inca nu au ata rupta chiar daca au avut relatii sexuale cu virgine cum la unele fete himenul nu se rupe. bafta

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna!

O sa vezi singur acest lucru la varsta potrivita la momentul potrivit! Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Daca nu stii unele chestii la ce mai rapunzi nu stiu, cum ar fi un baiat sa ii explice unei fete chestiile legate de menstruatie.