| Carasin a întrebat:

La ce vârstă ti se îngroașă vocea că vocea mea e ciudata in audio (am 13 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Vocea începe să se îngroașe în jurul vârstei de 13-14 ani.

4 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Niciodata nu o sa-ti auzi vocea pe o inregistare cum ti-o auzi cand vorbesti. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Intre 14 si 17 ani

| Donsavas a răspuns:

Ai nevoie de hormoni pentru asta. Mai ai răbdare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum te lucră hormonii, cum se îngroașă.