| Hellobello a întrebat:

La ecografia abdominala se vad aceleasi lucruri ca si la cea de sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ruse_Viorel_2002 a răspuns:

Nu,este cu totul diferit.

| NGheorghe a răspuns:

Exact, vezi cum embrionii stau la pândă.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu. La ecografia abdominala vezi ficat, splina, vezica biliara, rinichii, vezica urinara, cu putin noroc si pancreasul.