| Radeas1 a întrebat:

La facultatea de medicina se fac disectii pe morti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Da, chiar din primul an! E super-tare!winking

| Radeas1 explică (pentru KaterinaРомановский):

Cum sa fie tare? Ce naiba, ma simt ca in ManHunt. Deci, pica sa ma fac doctor.
P.S : Esti rusoaica?

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Radeas1):

Păi, vezi tu, cursul ăla unde tăiem oameni e special introdus acolo în materia de anul I pentru a vedea cine este făcut pentru meseria asta și cine nu. Trebuie să ai sânge rece și să fii în stare să stai până la sfârșit, să nu leșini pe acolo. La acel curs se face trierea. Să știi că am colegi care au zis că nu vor face față, dar au trecut cu bine!

Da, sunt rusoaică din Moscova.

| reirei1999 a răspuns:

Da, cred ca in ultimii ani...