| Mara1234510 a întrebat:

La medicul endocrinolog ti se masoara inaltimea sau te cantareste? Trebuie sa merg maine la endocrinolog si nu stiu daca trebuie sa imi stiu si greutatea/inaltimea (pe care, stiu ca suna ciudat, dar nu le stiu) si daca nu le stiu si imi trebuie ma masoara/cantereste acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mela1000 a răspuns:

Eu știu că totul se face acolo, dar ar fi bine să le știi de acasă, totuși. Fundă?

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Hmm... nu am auzit NICIODATA de cineva care "trebuie" sa isi stie inaltimea sau greutatea la doctor, pentru ca aparatele care pot masura asta sunt MUUULT PREA IEFTINE, si deci sunt in orice cabinet medical

| Mara1234510 explică:

Cantareste* scuze, am tastat repede si am scris gresit.