| Millis a întrebat:

La ultima consultatie cand eram bolnava in iarna, m-a masurat aveam 1.45 atunci aveam 12 ani. Acum am 13, cred ca am mai crescut, sunt mica sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Lasa ai timp sa cresti :*. Acum depinde si de parintii tai happy cum sunt ei de inalti asa esti si tu happy