| denk2 a întrebat:

La un examen ginecologic, medicul poate spune daca a avut loc un contact sexual recent? (24 de ore)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cu siguranta, doar asta ii este meseriawinking
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Cu siguranta.

| ZEU93 a răspuns:

Daca nu-i orb vede

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu incredere la gineco

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate spune si daca a avut loc unul in ultimele 2-3 saptamani

| Mussette a răspuns:

Da.

| elyfel a răspuns:

Da

| MotanAndrei a răspuns:

Evident, ca da.

| Wukii a răspuns:

Logic.

| methodmen a răspuns:

I-ti aproximeaza chiar si ora.
Evident ca da

| precious30 a răspuns:

Nu-ti mai aduci aminte daca ai facut ceva sau te duce mamica fortat? laughing