| anonim_4396 a întrebat:

M-a muscat ceva de gat(un paianjen sau o insecta de gradina)si mi s-a inrosit toata zona si am mici bubite.
Spuneti-mi sau dati-mi va rog niste site-uri cu niste creme de preparat acasa(naturale)cu care as putea sa ma dau.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| betti a răspuns:

Mai bine du-te mai intii la doctor si o sa iti dea el ce trebuie dupa ce vede despre ce e vorba.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cât mai repede la medic, posibil să fii mușcat de o căpușă, ești în pericol.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi va rog si alte raspunsuri decat cele in gen:,, du-te la doctor sau la farmacie''. Multumesc.

| frikk a răspuns:

Sau te poti duce 4minutele la farmacie sa intrebi acolo de creme naturale.

| Fuchii a răspuns:

Te sfătuiesc să mergi la doctor. Poate fii o iritație serioasă.