| alexxxxxxxxxxxxzzzzz a întrebat:

M-am gandit la o nedreptate care mi s-a facut si m-am enervat rau de tot si apoi cand m-am dus pana la baie am trecut pe langa oglinda si am vazut ca am niste pete rosii in jurul ochilor si pe pleoape si pe obrazi, de la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic.Sa stii ca pielea are vase de sange sub straturile protectoare, care se pot sparge, dar tot traiesti (contrar a ce ai scris mai sus).

| blackann a răspuns:

Cati ani ai, bro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa nu aibă nicio legătură cu emoția negativă pe care ai simtit-o anterior sau poate că din cauza că ți-a crescut tensiunea enervandu-te și de acolo și acele pete.

Răspuns utilizator avertizat
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Poate ești alergică la ceva