| jiustinian122004 a întrebat:

M-am jucat cu câinele meu, un rottweiler si "m-a muscat" in joaca. M-a zgariat pe mana si peste o saptamana mi-au ramas pete mai maronii unde eram zgariat.ce pot face ca sa imi treaca? este vara si se cam vede urat. Nu m-a muscat rau, m-a muscat prin bluza in joaca cu gura si labele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Ai probabil un corp fragil., ori esti slaba si orice lovitura tine si 3 saptamani sa dispara.
Dai timp vindecarii