| cola_6334 a întrebat:

M-am lovit la testicule cand am coborat dupa bicicleta si cand am urinat dupa aceea de 2 curgea sange plzz ce pot face funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

De urgenta la medic. Nu mai sta, caci acest mic accident poate avea mari urmari.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Ia tantum roso pentru ca te-ai lovit foarte tare acolowinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

You should go at doctor.

| UPT a răspuns:

Mergi repede la medic. Nu e de joaca. Poti face cancer, si sa ti-le taie daca nu mergi rapid.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Un singur cuvant:doctor.

| iuliana40 a răspuns:

Nu sunt sigura dar du-te la doctor...

| Nike20 a răspuns:

Mergi la doctor... spune-le la ai tai.e o problema...cei de pe TPU.te pot ajuta cu un sfat.parerea mea este sa mergi la doctoru de familie.sau sa vorbesti cu parinti taiwinking numai bine.