| Bratu_Claudiu_1995 a întrebat:

M-am masturbat timp de 5 minute si mi s-a umflat penisul, nu stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nici la 19 ani nu stii ce sa faci cand ti se scoala, chiar ca nu stii nimic.

| pietrean a răspuns:

Nu ar trebui sa folosesti un astfel de limbaj,mai ales la varsta ta! Daca nu cunosti termenii medicali(masturbare),atunci, lasa-te de aceasta preocupare, pune mana pe o carte, pe dex si studiaza. Poate asa, o sa inveti sa ai si alte preocupari!