| LoveAngel223 a întrebat:

M-am trezit cu o durere groaznica de coaste si am luat nurofen si tot ma doare. Ce pot sa fac in afara sa merg la medic? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Algocalmin şi trece.

| Sill a răspuns:

Incearca un Ketonal(gel sau pastile dar iti sugerez pastilele deoarece sunt calmante usoare si nu provoaca dependenta) succes

Sill

Viva la revolution

| neynya_4078 a răspuns:

Unguent Ketonal gel- e bun.

| kosmyn98 a răspuns:

Fa miscare.