| petitdreamer a întrebat:

Ma afecteaza cu ceva daca tin laptop-ul pe picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, coloana ta cervicală, lombară sunt sub tensiune și apare durerea.
Corect, trebuie spatele drept și laptopul pe birou.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bro, exact asa gandeam si eu, deci trebuie sa ia masuri urgent daca nu vrea sa ramana fara...mostenitori...

| sese a răspuns:

Este posibil sa faci varice sau ascarmioflexie.ai grija!

| mami a răspuns:

Nu mai faci reumatism si nici copii iar laptopului ii scurtezi viata

| Parintele a răspuns:

Nu, dar ai putea afecta laptopul, el se ventileaza pe partea de jos, iar daca tu il ti pe picioare poti sa-i ingreunezi racirea.Valabil si daca il ti in pat, pe patura etcwinking

| moonY a răspuns:

Doar sa nu te uiti la filme xxx, ca s'ar putea sa nu mai ai laptop

| anonim a răspuns:

Daca tot il tii pe picioare, incearca sa-i pui si vibratii, asa te simti mai linistit.laughing
dupatongue

| idanna a răspuns:

Da ...iti gasesti o gagica faina pe net si esti gata ...incalzit si sari direct la... urmatoarea faza...stii tu care...

| andyman a răspuns:

Da, ouale ti se incalzesc si nu e sanatos pentru viitorul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca nu-i bine pentru mostenitori big grin devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine nu. da dac-l legeni, el adoarme.

| ruxandra_7524 a răspuns:

Da iti naparleste cangurul laughing