| ALINA46778889999 a întrebat:

Ma cam doare capul si ma simt ameţita am luat paracetamol dar tot îmi e rau.Ce pot face în situatia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

(auto) tratamentul durează câteva zile. Poți face in situația asta să continui si să ne spui peste vreo 2-3 zile măcar, cum mai ești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hidrateaza-te corect, ametelile pot fi de la o anemie ia niste suplimente de fier sau incerca sa ai o alimentatie echilibrata saaau ai probleme de vedere si nu stilaughing

| Whitte a răspuns:

Sa te duci la medic acum.
Paracetamolul nu e bun la toate.

| shyde a răspuns:

Gandeste-te daca faci ceva anume care sa provoace asta. Gandeste-te daca ai vreo afectiune, ceva cardiac sau neurologic. Mergi la medicul de familie si apoi la un specialist daca nu merge ceva pe termen scurt. In caz ca nu esti indrumata bine, e important de stiut ca neurologii si cardiologii se ocupa cu astea. Dar pot fi mai multe afectiuni care cauzeaza asta. Daca persista, trebuie luate pe rand din pacate, pana ajungi la un rezultat concret.