| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare burta de 2 3 zile mie si putin greata diareea nu am si mai simt cate o durere mica si in spate
nu am nici pofta de mancare astea sunt toate simptomele ce poate fi? vreo boala de pe internet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat

| oliviaaa a răspuns:

Daca nu ti-a venit menstruatia inseamna ca sunt semnele ca iti va veni iar daca o ai deja ea este de vina sau poate ca nu te hranesti bine si nu maninci regulat ai grija de tine succes

| Caramelll a răspuns:

Ar putea fi semnele menstruatiei.