| ursuleet a întrebat:

Ma doare burta in partea de jos si cred ca am răcit la ovare, ma doare foarte tare și nu stiu ce pastila sa iau.
Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva de dureri gen nurofen. și foarte important să te îmbraci bine și eventual pune o sticlă cu apă caldă pe zona aia

| ursuleet explică (pentru Adry05):

Am luat nurofen 4 zile si nimic, cu apa calda nici atât.
Am o săptămână de cand ma doare, și nu m as duce la spital din cauza cu covid

| Adry05 a răspuns (pentru ursuleet):

Du-te la medicu de familie sau la un ginecolog... când urinezi te ustură?

| zilog a răspuns:

Apendicita

| SoHappy a răspuns:

Vad ca tu ti-ai pus diagnostic si astepti ca noi sa prescriem un tratament, dar lucrurile nu functioneaza astfel. Fuguta la medic, nu sta asa!