| LucianCosmin17 a întrebat:

Mă doare burta in partea dreapta jos după ce ejaculez. Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fost la doctor? Ar trebuii sa mergi sa te consulte.

| LucianCosmin17 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar ce ar putea fi? Pe pandemia asta nu prea îmi vine să merg la spital. Am și un nodul foarte mic pe testiculul drept. E mic cat bobul de orez și e tare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Numai un medic poate depista el va face analize ecografie pelvis si vede noi de acasa nu stim ce anume ai, nu suntem medici, cu toata pandemia asta trebuie sa te vada medicul urolog daca stai asa se va agrava, dar ejacularea ai obtinut o prin sex sau prin masturbare? Ce varsta ai?

| LucianCosmin17 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ejacularea am obtinuto prin m@sturbare, nu am făcut sex niciodată. Am doar 16 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Jassmina cu ce te a deranjat intrebarea lui? Chiar atit de incuiata esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi La UROLOG pentru investigatii medicale, ca noi nu te putem consulta prin computer.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atat lucru nu mergi la spital, ci la un medic Urolog!
In orice caz, am raportat intrebaraea adminului si probabil iti va suspenda si acest cont, unde revii cu nerusinare sa ne intrebi de testiculele tale.

| LucianCosmin17 explică (pentru Violleta2022):

Nu e o rușine să pui întrebări despre corpul uman.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Nici nu am spus ca ar fi rusine sa pui intrebari despre corpul uman, am spus ca TU esti nerusinatul, care pune intrebarea despre boase, de zeci de ori pe acest forum.
Mergi la medic baiete, daca ai o problema delicata la boase!

| LucianCosmin17 explică (pentru Violleta2022):

Nu ar trebui sa îmi spuneți 'nerusinat' pentru simplul fapt că am pus niste întrebări pentru conștiințele mele generale despre testicule. Ce va alarmați atât? Înțeleg că trăiesc în România unde doar familia îți este alaturi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Mergi al Medic baiete, daca te doare ceva!

| LucianCosmin17 explică (pentru Violleta2022):

Știți cumva niste statistici unde pot vedea cate cazuri de cancer testicular sunt in Romania la adolescenți? Cam cate cazuri sunt?

| Violleta2022 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Tot un medic UROLOG ti-ar putea spune, asa cum te sfatuiesc a mergi la medic!

| LucianCosmin17 explică (pentru Violleta2022):

Eu cred că dumneavoastră nu ați înțeles acel comentariu. Vam zis daca știți niste statistici cu cate cazuri de cancer testicular la minori sunt in Romania. Medicul urolog nu e cu știrile să zică care sunt statisticile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LucianCosmin17):

Nu stiu statistici si nici nu sunt la curent cu cancerul testicular, dar un medic urolog stie foarte bine si el iti poate ofefrii toata informatia necesara, inclusiv un control fizic al oragnelor tale.

| mihai69 a răspuns:

Junghi cu pârț.

| LucianCosmin17 explică (pentru mihai69):

Vă rog. Nu vă bateți joc de mine pentru faptul că sunt bolnav. Iarta-l doamne că nu știe ce face.