| Juust a întrebat:

Ma doare foarte taree incheieturaa si nu stiu de ce, nu am dormit sub ea, nu m-am lovit..habar nu am ..si mi-am pus compresa si nu a avut niciun efect.Nu e cazul sa ma duc la medic pentru. ca pot sa o miscc si nu e rupta. Ce as putea sa facc sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Exista in farmacii tot felul de creme, geluri, plasturi ( cu sau fara ingrediente naturale) care amelioreaza durerea de la nivelul articulatiilor --- farmacistul iti va face recomandarea cea mai potrivita!

p.s. nu ai nevoie de o prescriptie medicala (reteta) pentru asemenea produse!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Incheieturi sunt mai multe.Pe tine care te doare?