| cristitoader13 a întrebat:

ma doare in piept simt ca ma tine ceva am fost racit iar dupa ce mi-a trecut simt simptomele urmatoare, ma tine in piept ma doare capu, tusesc, ma doar picioarele ce sa fie. am racit la plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde când ai fost răcit...
Dacă a fost RECENT, atunci răceala NU ţi-a "trecut" - NU te-ai vindecat complet sad

Mergi IAR la medicul de familie pentru continuarea tratamentului şi, eventual, pentru Trimitere la radiografie pulmonară sau la medicul specialist ( dacă consideră necesar ).

Toate cele bune.

| lpavel a răspuns:

Esti racit! Inca NU ti-a trecut!