| Doηηa a întrebat:

Mă doare încheietura mâinii foarte tare.
Ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Si pe mine ma doare foarte, foarte tare... La mine cred ca este din cauza efortului la saltele de la sport, sau ar mai fi ceva, poate din cauza ca noi crestem... Parerea mea, sper sa te faci bine. Oricum, trebuie sa treaca. E o chestie de moment. :*

| TreiSurori a răspuns:

Depinde ce ai facut cu mana aceea...
eu zic sa o tii doar dreapta 2 zile si apa rece /gheata peste, bandajatahappy

| Furnicutza a răspuns:

Foloseste un gel antiinflamator si o fasa elastica.

| daniellllaaaa a răspuns:

Ar fi bine sa-ti faci masaj la os ajuta foarte mult!

| Bogdan1212 a răspuns:

Dar nimeni nu zice viziteaza un doctor