| ANKITA91C a întrebat:

Mă doare incheietura piciorului jos. Mentionez ca nu l-am scrantit si nici nu am calcat stramb. Dau funda. Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Cauza durerii tale e neprecizata. Dar ti-as recomanda sa faci o baie calda, te usuci, iar inainte sa te bagi in pat ti-ai putea face vreo 15-20 de minute un masaj. Sincer, nu cred ca e ceva serios. E o durere care va trece. Daca persista poti lua legatura cu medicul de familie.
Dar, prima varianta, cu masajul, cred ca se potriveste cu cazul tau.
Fundita?