| mihaitza_5454 a întrebat:

Ma doare maseaua ingrozitor cred ca mi se face puroi.va rag ziceti mi ce sa mai fac ma lasa doar la rece, medicamentele nu ma ajuta. ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător

Pune gheata intr-o carpa.si pune pe obraz unde te doare!
da si tu pe yutube si uitate la,, mondenii''.,, in puii mei''.,, garcea'' ca sa razi si sa uiti!
daca tot nu te lasa... du-te la dentistsad. cu tupeuhappy
sper sa te laseee:*

3 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu astepta raspunsuri aici du-te repede la dentist! Succes!

Multumesc pentru. fundita:*!

| happy_7964 a răspuns:

Du-te la dentist! E cel mai bun lucru pe care il poti face.