| Ady3835 a întrebat:

Ma doare maseaua rau ce pot face? Nu vreau sa iau pastile ca deja am luat de 2 ore si tot ma doare. Nici la stomatolog nu ma pot duce ca e inchis la ora asta. Leacuri babestilaughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Baga si u nis spirt sau tuica mai tare la masea si tine cam 3-4 minute acolo si dupa puneti o perna sau ceva care sa fie cald rau la maseawinkingsper ca te am ajutat

8 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Deci,trebuia sa te duci la farmacie sa ceri o pastila de tador, este foarte tare, dar trece cam in 5min durerea si te tine vreo 7ore, iar maine dimineata fuga la dentist si scapi de o grija.

| ioana_7606 a răspuns:

Tigara in ureche, crede-ma ca functioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste puterea mintii Adi! Gandeste-te ca nu te mai doare.

| Assassins a răspuns:

Si pe mine ma doare si m-am enervat rau ii zic ****i maseaua mati pai pana cand ma ti in chinuri am loat patentu si trage fraterolling on the floor

| LorenaRatio a răspuns:

Pune propolis si sa vezi ce-ti amorteste si numai simti nimic nimic! tongue

| Bloom_4165 a răspuns:

Scatel si gata