| denisa_4953 a întrebat:

Ma doare o masea ce sa fac? azi cand m venit de la scoala mi-am facut curaj si am mers la dentist si cand am ajuns era inchis
. ce sa iau ca sa-mi potolesc durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Ia Quarelin, e bun.

| AdiSR a răspuns:

Aprindeti o tigara si baga filtrul in ureche, sau ia o tariehappy

| Ciuƒix a răspuns:

Kanamicina e cam singura care functioneza.

| hd04wbw a răspuns:

Mergi la alt dentist. Daca nu algocalmin fiole. Dar eu zic sa mergi la alt dentist

| Enys a răspuns:

Dami fundita si iti zic uite ia agolcamin potoleste durereaa e bun.

Răspuns utilizator avertizat