| Shthephan a întrebat:

Ma doare spatele in stanga, va rog sa imi zpuneti daca vii s-a mai intamplat? ca ma doare de o saptamana!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unde mai exact?
Poate fi coloana pentru că nu stai cu spatele drept, poate fi rinichiul, etc.
Mergi la medic, este prea mult o săptămână fără să faci ceva.
Pa, pa.

| Shthephan explică (pentru Legiuitoarea):

Pai numai ma doare, cred ca era din cauza ca la fotbal am cazut cu capul de pamant dar catedata daca alerg in disperare revine durerea dar asta rar!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Şi de o săptămână de ce nu ai consultat niciun medic?
Poate fi ceva de la coloană sau probleme cu rinichii, mergi la medic nu mai sta aşa.
Te pup!

| 123lalala a răspuns:

Oare nu te-ai racit la rinichi?