| Buburuza16 a întrebat:

MA doare spatele. Si imi curge destul de mult gel deala. Ce poate fi?batting eyelashesFundaa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Buna.
De unde iti curge 'gel'?
Daca ca am inteles bine, sunt simptomele menstruatiei.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bea ceai de coada soricelului, dimineata inainte de masa, timp de 1 luna. Foarte probabil durerea sa fie de la ovare.

| tyana a răspuns:

Cu siguranta ai racit(mai ales daca te doare spatele) iar gelul de care ne spui sunt probabil secretii mai abundente datorita unei infectii.Ar trebui sa mergi macar la medicul de familie, sa ii explici cum stau lucrurile si sa primesti tratament sau trimitere la ginecologie.

| OanaG a răspuns:

De care gel scumpo, iti curge gel de pe spate, exprima-te corect, daca vrei un raspuns!

| foxi a răspuns:

Regret.nu am intelrs nimic!

| Mara a răspuns:

Gel?straight face

| Sweety_3695 a răspuns:

Esti in perioada ovulatiei cel mai probabil.Linisteste-te.Nu e nimic grav.Toate trecem prin perioada asta o data pe luna:*

| luckyman_4740 a răspuns:

Eeee, tineretea asta!