| d3liutza a întrebat:

Ma doare tare capul. Ce sa fac? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchide calculatorul si odihneste-te.Cu ochii inchisi.Macar 1 ora.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Să te plângi pe TPU...
Ce-ar fi să iei un Algocalmin sau un Nurofen?
Ce oameni...

| Madut a răspuns:

Fa-ti un ceai de tei. ia o pastila un nurofen sau un agocalmin. Si stai insinsa in pat. Posibil sa te doara capu de la caldura.

| StrawBerryummy a răspuns:

Bea un ceai de tei ca sa te calmezi, si o pastila de agocalmin, mananca paine prajita si dormi putin, cand o sa te trezesti iti revi happy

| Angelina99 a răspuns:

Ia un Paracetamol Sinus... happy