| yinna a întrebat:

Ma dor genunchii rau si cred ca am reumatism.am 14 ani si nu vreau sa fac moldamin crying! Cu ce sa ma dau sau ce sa fac? Funda
Voturi :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai intr-adevar reumatism, trebuie neaparat sa faci moldamin, altfel boala iti va afecta grav inima. Dar ma indoiesc ca indeplinesti criteriile de reumatism. mai degraba pot fi dureri de crestere. Oricum, trebuie neaparat sa te vada un pediatru cat mai repede.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma doare unul dintre genunchi..inainte ma dureau amandoi dimineata cand ma trezeam si credeam ca sunt dureri de crestere..insa acum imi este si mie teama sa nu am reumatism crying

| zalex98 a răspuns:

Pai cel mai as fi sa mergi la doctor si sa vezi ce iti recomanda si eu am probleme cu genunchiul dar poate nu e aceeasi problema ca a ta de aceea nu pot sa iti zic ce iau euhappy