| chelariu_eu a întrebat:

Ma dor sprancenele...Adica ma doare in zona respectiva si nu stiu de ce, ca nu m-am lovit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Brigaela are dreptate... poate fi o sinuzita... alte simptome nu ai? adica dureri de cap, curge din nas ceva galbui - verzui, la aplecare simti o presiune la nivelul fruntii si narilor, febra, dureri in spatele ochilor... ar fi bine sa te consulte un medic... mergi la medicul de familie el va stii ce e de facut... sanatate

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa nu fie vreo sinuzita frontala.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Te-ai pensat recent? Smulsul firelor de par poate ti-a sensibilizat zona.

| stardeea a răspuns:

Poate ti-a crescut un fir de par prin piele