| kaithlin a întrebat:

Ma inteapa splina si nu stiu care e motivul.Nu am facut sport in exces, nu mi-am schimbat alimentatia. E o stare inconfortabila.
Ma puteti ajuta cu vreo informatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cel mai bine e să consulţi un medic, să vezi ce-ţi spune.

| 1235678907452352 a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
du-te la doctor!
ce iti spunem noi sunt doar niste presupunerihappy

| iauru a răspuns:

Si pe mine fierea
poate e cam lenesa fa-ti un eco
dacca te mai inteapa scobutil, no spa, colebil, digenzim dupa mesele mai grele
da cel mai sigur e sa consulti unn doctor mie cel putin aste mi le-a prescris

| kaithlin explică:

Am gresit scriind 'splina"... FIEREA- ma inteapa