| Liquide a întrebat:

Ma intereseaza al dracului medicina legala xD . Si stiti careva ceva site cu toate bolile din lume . Ma refer la TOATE . o. o Sau un site de medicina foarte bun . Dau funda .

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Biblioteca judeteana sigur gasesti carti acolo, interntul minte!

| 23partyboy a răspuns:

Ma bucur;) aici sunt cursurile de medicina legala, an 6(din lista de discipline e undeva mai in jos;). succes! http://justmed.eu/cursurian6.php