| Ștefănuț30 a întrebat:

[Ma scuzati ca pun aici dar este categoria cea mai populata]Buna ziua! Imi puteti spune va rog frumos cele mai bune clinici sau cea mai buna clinica pentru tumori pe creier?! Va rog frumos, bunicul meu s-a imbolnavit cu asa ceva..nu stiu am o stare nici nu plang...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te poti ruga de medicul de familie sa iti recomande un medic bun/o clinica buna daca necesita operatie.
Cluj/Iasi/Bucuresti.
O zi buna si multa sanatate bunicutului tauhappy