| Amalia8834 a întrebat:

Ma simt amețita și ma doare capul foarte tare nu știu de ce.Ce as putea să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil insolatie
Poti sa stai in casa, odihna la pat si dormit cat poti de mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa consulti un medic, macar sa iti suni medicul de familie.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să te duci la un cabinet medical. Durerea de cap poate fi de la deshidratare dar poate fi și de la o boală grea.

| georgcyc a răspuns:

Luați plicuri theraflu sau plicuri cu propolis c și dați pe ceafă cu artro fort crema cu ardei iute și după ce ați dat imediat puneți un prosop uscat pe ceafă și stați 25 min așa pe spate. Mie mi-a trecut așa am făcut.

| georgcyc a răspuns (pentru georgcyc):

Crema se numește artostop cu mentol și ardei iute are la catena sa alta farmacie

| georgcyc a răspuns:

Artostop cu mentol și ardei iute are la catena

| Lioninfinite a răspuns:

Să te duci la un medic de familie