| Adeea1234 a întrebat:

Mă simt foarte rău mama a fost cu mine la urgențe acolo nu mi au făcut nimic mi-au pus doar o perfuzie și mi au dat niște vitamine dar mă simt cam amețită, mă doare și capul mi s-a spus ca mă simt așa de la lipsa de vitamine cei de la urgențe mi au pus perfuzie și mi au dat vitamine și mau trimis acasă am 16 ani. Încă îmi e rău.Cum să mă simt mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Ți-au făcut analize?