| andreiblue123 a întrebat:

Ma simt foarte slabit.Tin post de duminica si mananc chiar destul de mult, dar totusi lipseste proteina animala si nu as vrea sa renunt la post.Ce sfaturi imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

Este ok iti trece numai trebuie sa rabzi ca se obisnuieste corpul mai greu e ca statul sub apa

| Holy2010 a răspuns:

Putin probabil sa fie de la post in atat de putin timp. Probabil e vorba de o componenta psihologica dar depinde si ce mananci. Incearca naut, linte, fasole...sunt toate bogate in proteine.

| EduNet a răspuns:

Starea pe care o simti nu este de la postul pe care il tii de 3 zile. In alta parte este raspunsul.