| Valentina7777777 a întrebat:

Ma simt moleşita si îmi e foarte somn de la un timp chiar daca dorm, am 17 ani.De la ce poate fi? Cum ma pot simti mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Consuma multe fructe proaspete bio (din gradina) de sezon!

| gabicoo a răspuns:

Tu care ești Valentina sau Luiza. Și câți ani ai 16 sau 17?

| Mindfulness a răspuns:

Și eu sunt așa, chiar am postat o întrebare adineauri, e tare ciudat. O fi ceva la nivel de vibrație planetar sau altceva ce tine de vibe, energie și cine nu are un vibe bun și nu e pozitiv posibil sa cada in extrema cealaltă; mai exact ce gândești și atragi! S-a schimbat ceva la nivel de vibrație 3D sau 5D nu știu nu prea sunt documentat, dar cred că trebuie să fii atent la ce te gândești că universul îți dă exact ceea ce ești și manifești.