| ColaCuSupaIubesc a întrebat:

Ma ustura rau pielea ce pot sa fac?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gumitzza5 a răspuns:

Iti recomand o lotiune pentru calmarea pieli de la cosmetic planthappy du-te in farmacii si spune asta.Este foarte buna:X.In 2-3 zile trece.S-au unge-te cu iaur ori lapte. Functioneazawinking. Bafta:*

4 răspunsuri:
| wyo a răspuns:

Mananca carbit!

| Tlbi a răspuns:

Te dai cu balegar de vaca in locurile unde te ustura, trece instantaneu!

| branzasnurr a răspuns:

Depinde daca te ustura pielea pentru ca ai fost prea mult timp la soare adica tea ars soarele pune iaurt rece unde de ustura daca te ustura asa din senin du-te la farmacie si cumparati a lotiune calmanta. Sper sa te ajute.Pa!

| AlinLuc a răspuns:

Faci un dus mega rece, mergi la farmacie iti iei o crema calmanta sau ce iti recomanda farmacista, te dai cu iaurt si mai faci un dus rece happy