| edvina_palcu a întrebat:

Mai poate aparea ciclul menstrual chiar daca esti gravida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primele luni de sarcina poate aparea o sangerare care sa mimeze menstruatia. De obicei ea este mai redusa cantitativ decat o menstra obisnuita.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu intotdeauna, pentru siguranta fa un test de sarcina sau mergi la un ginecolog.

| mioara a răspuns:

Da de cele mai multe ori ai ciclu pana iti misca

| Ben. a răspuns:

Da

| Delia 75 a răspuns:

Da.

| betti a răspuns:

Dupa cum stiu, nu, dar mai bine discuta cu un doctor.Pentru a fi sigura, e mai bine sa discuti cu un doctor!

| DeeDee_1261 a răspuns:

Da se numeste Ciclu peste sarcina..nu este nimic gravhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, în primele luni (poate fii o sarcină extrauterină!).
Consultă un medic ginecolog pentru mai multe date.
Sănătate.
Pa, pa.

| miha_8485 a răspuns:

Da. Exista posibilitatea sa ai menstruatie chiar daca esti insarcinata.