| Username1 a întrebat:

Mai pot scapa de urmele lasate de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Da sapun pentru bebelusi,nu te mai speli pe fata cu apa calda apoi limpezesti fata cu ceai de musetel, unguent cu kanamicina, bafta!

| ZoeyMe a răspuns:

Spalate cu sapun pe fata si clateste cu apa calduta o data pe zi.In plus poti folosi coaja de castravete si iti masezi fata.In plus, ajuta la prevenirea cosurilor.

| jerrygabrielle a răspuns:

Da.trec singurelaughing

| iDplm a răspuns:

Are you insane? O sa platesti 500 lei ca sa dispara cateva urme... Dupa 21 de ani dispar si singure.chiar si inainte de acea varsta.

| kestor a răspuns:

Microdemrabraziune. Costa cam 150 ron sedinta. Dupa vreo 5--6 sedinte se reduc rumele semnificativ.

| Gabriel_8951 a răspuns:

Hmm nu stiu da ca e sigur dar un tub de crema penelope cu extract de caviar sterge orice urma mama il folosestehappy