| ccristina76 a întrebat:

Maine ma duc la tratamentul cu biorezonanta si ma intrebam daca o sa se vada ca fumez( nu fumez prea mult am fumat doar 2 tigari acum 4 zile) Daca ati fost la biorezonanta va rog frumos sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pai tu faci asta pentru plamani, ma indoiesc, acolo se verifica boli grave nu daca fumeaza cineva

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai tras in piept nu se va vedea.Dar daca da s-ar putea sa se vada ceva.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu se va vedea ca ai fumat.

| BFT18 a răspuns:

S a observat pana la urma daca fumezi sau nu?